Mateusz Grochowski

Od zawsze “dręczy” mnie impuls, który nakazuje dzielić się wiedzą. Gdy o czymś czytam, zastanawiam się, jak mógłbym o tym opowiedzieć innym w sposób możliwie najciekawszy, nowoczesny i najbardziej przejrzysty. Ze mną nie da się zgubić!

Martyna Sadura

Mature z chemii rozszerzonej napisałam na 98% przygotowując się do niej samodzielnie. Posiadam bardzo dużo materiałów oraz zadań, a także prezentacji, które ułatwią naukę chemii i umożliwia przerobienie ze mną dużej partii zadań obliczeniowych, które sprawiają największy uczniom proble. Dodatkowo jestem osobą bardzo energiczną i na pewno na lekcji ze mną nie będziesz się nudził. Jeżeli tylko będziesz chciał, możemy część doświadczeń wykonać samodzielnie, nie tylko opierać się na filmikach.

Katarzyna Małecka

Zajęcia ze mną pokażą Ci, że każdy przedmiot może być interesujący. Kwestia atrakcyjności zależy od sposobu przedstawienia materiału. W swojej pracy wspomagam się technikami pamięciowymi, które ułatwiają zapamiętywanie zawiłych ciągów przyczynowo – skutkowych i nazw zwyczajowych. Przekonaj się sam, czy warto spędzić ze mną 45 min i pogłębić swoją wiedzę. Zapraszam

Kamil Ligocki

Nie traktuje danej osoby przedmiotowo, zawsze skupiam się na pozytywach, bo każdy je ma. Na moich lekcjach nie jest nudno, dużo mówimy i uczymy się poprzez konwersacje i ćwiczenia.