Martyna Sadura

Mature z chemii rozszerzonej napisałam na 98% przygotowując się do niej samodzielnie. Posiadam bardzo dużo materiałów oraz zadań, a także prezentacji, które ułatwią naukę chemii i umożliwia przerobienie ze mną dużej partii zadań obliczeniowych, które sprawiają największy uczniom proble. Dodatkowo jestem osobą bardzo energiczną i na pewno na lekcji ze mną nie będziesz się nudził. Jeżeli tylko będziesz chciał, możemy część doświadczeń wykonać samodzielnie, nie tylko opierać się na filmikach.

Katarzyna Małecka

Zajęcia ze mną pokażą Ci, że każdy przedmiot może być interesujący. Kwestia atrakcyjności zależy od sposobu przedstawienia materiału. W swojej pracy wspomagam się technikami pamięciowymi, które ułatwiają zapamiętywanie zawiłych ciągów przyczynowo – skutkowych i nazw zwyczajowych. Przekonaj się sam, czy warto spędzić ze mną 45 min i pogłębić swoją wiedzę. Zapraszam

Patryk Góralski

Jestem cierpliwy, potrafię przekazywać informacje w prosty sposób. Podczas zajęć często nawiązuje do przykładów z życia codziennego, jako student medycyny często opowiadam o znaczeniu konkretnych zagadnień z chemii w pracy lekarza. Potrafię zmotywować uczniów do nauki i zdobywania nowych umiejętności. Maturę z chemii rozszerzonej napisałem na 97 procent, dzięki czemu jestem wiarygodnym korepetytorem dla moich uczniów.

Monika Potręć

Uczenie chemii jest nie tylko moim zajęciem zawodowym, ale przede wszystkim moją pasją. Cała moja ścieżka naukowo-zawodowa jest ściśle związana z tym przedmiotem. Sprawię, że ZROZUMIESZ chemię i może całkiem ją polubisz 🙂 Byłam w tym samym miejscu, w którym teraz jesteś Ty, dlatego jeśli np. napisanie matury z chemii na wysokim poziomie jest niezbędne w celu dostania się na wymarzone studia, zrobię co w mojej mocy, aby pomóc Ci w realizacji Twoich marzeń.