Mateusz Grochowski

Od zawsze “dręczy” mnie impuls, który nakazuje dzielić się wiedzą. Gdy o czymś czytam, zastanawiam się, jak mógłbym o tym opowiedzieć innym w sposób możliwie najciekawszy, nowoczesny i najbardziej przejrzysty. Ze mną nie da się zgubić!

Filip Müller

Zdobywanie wiedzy nie jest nudne, nie trzeba zakuwać, żeby wiedzieć! Nauczyciel ma rozjaśnić drogę, którą uczeń będzie poznawać świat.

Przemysław Grzesiński

Pracuję jako nauczyciel, dlatego wiem, jakie wymagania stawia przed Tobą system edukacji. Znam podstawę programową i podręczniki, z których korzystasz. Wiem, jak wygląda egzamin, do którego przystąpisz, kończąc szkołę. Rozumiem, jakie oczekiwania mają wobec Ciebie nauczyciele i egzaminatorzy, którzy oceniają Twoją pracę. Dlatego właśnie potrafię Cię przygotować niezależnie od tego, na jakim etapie się znajdujesz.  W myśleniu i działaniu bliżej mi do trenera personalnego, niż tradycyjnego belfra. Zajęcia mają być ciekawe i przynosić założone efekty. Zaczynamy?

Dorota Vincůrková

Nie lubisz uczyć się na pamięć nudnych formułek i definicji? To dobrze, nie na tym polega nauka! Zapraszam na moje zajęcia, na których rozwijać będziemy Twoje logiczne i twórcze myślenie i zagłębimy się w toń wiedzy o literaturze oraz gramatyce języka polskiego.

Kamil Ligocki

Nie traktuje danej osoby przedmiotowo, zawsze skupiam się na pozytywach, bo każdy je ma. Na moich lekcjach nie jest nudno, dużo mówimy i uczymy się poprzez konwersacje i ćwiczenia.