Katarzyna Małecka

Zajęcia ze mną pokażą Ci, że każdy przedmiot może być interesujący. Kwestia atrakcyjności zależy od sposobu przedstawienia materiału. W swojej pracy wspomagam się technikami pamięciowymi, które ułatwiają zapamiętywanie zawiłych ciągów przyczynowo – skutkowych i nazw zwyczajowych. Przekonaj się sam, czy warto spędzić ze mną 45 min i pogłębić swoją wiedzę. Zapraszam

Dorota Vincůrková

Nie lubisz uczyć się na pamięć nudnych formułek i definicji? To dobrze, nie na tym polega nauka! Zapraszam na moje zajęcia, na których rozwijać będziemy Twoje logiczne i twórcze myślenie i zagłębimy się w toń wiedzy o literaturze oraz gramatyce języka polskiego.

Przemysław Grzesiński

Pracuję jako nauczyciel, dlatego wiem, jakie wymagania stawia przed Tobą system edukacji. Znam podstawę programową i podręczniki, z których korzystasz. Wiem, jak wygląda egzamin, do którego przystąpisz, kończąc szkołę. Rozumiem, jakie oczekiwania mają wobec Ciebie nauczyciele i egzaminatorzy, którzy oceniają Twoją pracę. Dlatego właśnie potrafię Cię przygotować niezależnie od tego, na jakim etapie się znajdujesz.  W myśleniu i działaniu bliżej mi do trenera personalnego, niż tradycyjnego belfra. Zajęcia mają być ciekawe i przynosić założone efekty. Zaczynamy?

Kamil Ligocki

Nie traktuje danej osoby przedmiotowo, zawsze skupiam się na pozytywach, bo każdy je ma. Na moich lekcjach nie jest nudno, dużo mówimy i uczymy się poprzez konwersacje i ćwiczenia.