Rafał Michalczewski

Jestem cierpliwym, miłym oraz empatycznym nauczycielem i dążę do poprawy wyników w nauce moich podopiecznym, w jak najbardziej przyjazny sposób. Uważam, że każdy może nauczyć się języka, a przygotowanie do egzaminów nie jest u mnie tylko żmudnym przerabianiem szkolnego materiału. Można liczyć na luźną atmosferę i dobrą zabawę 🙂

Marzena Rozmysłowicz

Ze mną każdy zacznie mówić po angielsku! Moje zajęcia zawsze są ciekawe, korzystam z wielu materiałów dodatkowych, łączę zagadnienia gramatyczne z ciekawymi tematami, na które rozmawiam z uczniem, w związku z czym uczymy się gramatyki i słownictwa jednocześnie. Od pierwszych zajęć zachęcam do komunikacji w języku angielskim. Swoje zajęcia staram się prowadzić w kreatywny sposób, z wykorzystaniem obrazu, muzyki, filmów, gier i zabaw, i nie pozwalam moim uczniom się nudzić!

Roksana Gordziejewska

Dla każdego ucznia dobieram indywidualną metodę nauczania. Uczę głównie w formie zabawy, zależy mi aby uczeń wyniósł z zajęć jak najwięcej potrzebnej wiedzy

Monika Jaroniewska

Prowadzone przeze mnie zajęcia są dostosowane do ucznia, tak aby mógł jak najwięcej z nich wynieść, aby przełamał blokadę w mówieniu, aby język angielski nie kojarzył mu się z ciężką do przyswojenia gramatyką. Aby uczeń lepiej zrozumiał materiał, stosuję różnego rodzaju gry, filimki. W ten sposób nauka języka staje się przyjemniejsza i  łatwiejsza.

Weronika Kaczmarek

Nauka języków jest moją pasją, więc sama staram się w kreatywny i zachęcający sposób przekazać swoją wiedzę drugiej osobie. Latami uczęszczałam na zajęcia prowadzone przez  najlepszych nauczycieli, wykładowców oraz speakerów, u których zdobyłam fenomenalny zakres wiedzy teoretycznej jak i wskazówki praktyczne. Jeżeli jesteś chętny na zdobywanie wiedzy, zapraszam!..  pomogę Ci w tym jak najlepiej potrafię.

Lidia Czermińska

Ponieważ to, co robię jest moją pasją i zajęcia zawsze są dla mnie przyjemnością. Staram się sprawić aby uczeń w sposób przyjemny zrozumiał najtrudniejsze zawiłości języka, poprzez wszystkie lata pracy nauczyłam się dobierać metody, które sprawdzają się w przypadku różnego typu problemów. Uczniowie pracują ze mną latami z doskonałymi rezultatami chociażby w postaci tytułów laureatów konkursów przedmiotowych.

Julia Persak

Nauka angielskiego, to dla mnie nie tylko przerabianie podręcznika, ale także okazja do budowania językowej pewności siebie, nie tylko w szkole, ale także w życiu codziennym. Zajęcia, które prowadzę pomogą Ci przygotować się do matury, sprawdzianu lub poszerzą Twoją znajomość języka angielskiego. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby nauka języka nie była dla Ciebie tylko kolejnym obowiązkiem, ale przyjemnością. 

Olga Szymczyk

Jestem osobą cierpliwą, komunikatywną i wyrozumiałą, potrafię tłumaczyć nawet trudny materiał wielokrotnie aż do zrozumienia przez ucznia. Poza tym cechuje mnie sumienność i uporządkowanie, więc moje lekcje i sposób omawiania będą ustrukturyzowane.

Kamil Ligocki

Nie traktuje danej osoby przedmiotowo, zawsze skupiam się na pozytywach, bo każdy je ma. Na moich lekcjach nie jest nudno, dużo mówimy i uczymy się poprzez konwersacje i ćwiczenia.