Rafał Michalczewski

Jestem cierpliwym, miłym oraz empatycznym nauczycielem i dążę do poprawy wyników w nauce moich podopiecznym, w jak najbardziej przyjazny sposób. Uważam, że każdy może nauczyć się języka, a przygotowanie do egzaminów nie jest u mnie tylko żmudnym przerabianiem szkolnego materiału. Można liczyć na luźną atmosferę i dobrą zabawę 🙂

Marzena Rozmysłowicz

Ze mną każdy zacznie mówić po angielsku! Moje zajęcia zawsze są ciekawe, korzystam z wielu materiałów dodatkowych, łączę zagadnienia gramatyczne z ciekawymi tematami, na które rozmawiam z uczniem, w związku z czym uczymy się gramatyki i słownictwa jednocześnie. Od pierwszych zajęć zachęcam do komunikacji w języku angielskim. Swoje zajęcia staram się prowadzić w kreatywny sposób, z wykorzystaniem obrazu, muzyki, filmów, gier i zabaw, i nie pozwalam moim uczniom się nudzić!

Roksana Gordziejewska

Dla każdego ucznia dobieram indywidualną metodę nauczania. Uczę głównie w formie zabawy, zależy mi aby uczeń wyniósł z zajęć jak najwięcej potrzebnej wiedzy

Monika Jaroniewska

Prowadzone przeze mnie zajęcia są dostosowane do ucznia, tak aby mógł jak najwięcej z nich wynieść, aby przełamał blokadę w mówieniu, aby język angielski nie kojarzył mu się z ciężką do przyswojenia gramatyką. Aby uczeń lepiej zrozumiał materiał, stosuję różnego rodzaju gry, filimki. W ten sposób nauka języka staje się przyjemniejsza i  łatwiejsza.

Anna Kowalska

Nauka języków była dla mnie zawsze przyjemnością, a zajęcia z francuskiego i angielskiego jednymi z ulubionych. Ogromne zainteresowanie językiem francuskim zaowocowało ukończeniem filologii francuskiej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz dwoma wymianami studenckimi we Francji, podczas których jeszcze lepiej poznałam kulturę oraz język tego kraju. Udzielanie korepetycji traktuję nie tylko jako możliwości przekazania wiedzy, ale także podzielenia się pasją, jaką są dla mnie języki.

Lidia Czermińska

Ponieważ to, co robię jest moją pasją i zajęcia zawsze są dla mnie przyjemnością. Staram się sprawić aby uczeń w sposób przyjemny zrozumiał najtrudniejsze zawiłości języka, poprzez wszystkie lata pracy nauczyłam się dobierać metody, które sprawdzają się w przypadku różnego typu problemów. Uczniowie pracują ze mną latami z doskonałymi rezultatami chociażby w postaci tytułów laureatów konkursów przedmiotowych.

Weronika Kaczmarek

Nauka języków jest moją pasją, więc sama staram się w kreatywny i zachęcający sposób przekazać swoją wiedzę drugiej osobie. Latami uczęszczałam na zajęcia prowadzone przez  najlepszych nauczycieli, wykładowców oraz speakerów, u których zdobyłam fenomenalny zakres wiedzy teoretycznej jak i wskazówki praktyczne. Jeżeli jesteś chętny na zdobywanie wiedzy, zapraszam!..  pomogę Ci w tym jak najlepiej potrafię.

Julia Persak

Nauka angielskiego, to dla mnie nie tylko przerabianie podręcznika, ale także okazja do budowania językowej pewności siebie, nie tylko w szkole, ale także w życiu codziennym. Zajęcia, które prowadzę pomogą Ci przygotować się do matury, sprawdzianu lub poszerzą Twoją znajomość języka angielskiego. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby nauka języka nie była dla Ciebie tylko kolejnym obowiązkiem, ale przyjemnością.

Olga Szymczyk

Jestem osobą cierpliwą, komunikatywną i wyrozumiałą, potrafię tłumaczyć nawet trudny materiał wielokrotnie aż do zrozumienia przez ucznia. Poza tym cechuje mnie sumienność i uporządkowanie, więc moje lekcje i sposób omawiania będą ustrukturyzowane.

Kamil Ligocki

Nie traktuje danej osoby przedmiotowo, zawsze skupiam się na pozytywach, bo każdy je ma. Na moich lekcjach nie jest nudno, dużo mówimy i uczymy się poprzez konwersacje i ćwiczenia.