Rafał Michalczewski

Jestem cierpliwym, miłym oraz empatycznym nauczycielem i dążę do poprawy wyników w nauce moich podopiecznym, w jak najbardziej przyjazny sposób. Uważam, że każdy może nauczyć się języka, a przygotowanie do egzaminów nie jest u mnie tylko żmudnym przerabianiem szkolnego materiału. Można liczyć na luźną atmosferę i dobrą zabawę 🙂

Roksana Gordziejewska

Dla każdego ucznia dobieram indywidualną metodę nauczania. Uczę głównie w formie zabawy, zależy mi aby uczeń wyniósł z zajęć jak najwięcej potrzebnej wiedzy

Bożena Giszter

Mam indywidualne podejście do każdego ucznia i potrafię rozwiązać każdą językową zagwozdkę.

Julita Kowalska

Podczas lekcji staram się podchodzić do ucznia w sposób indywidualny, tematy, które interesują ucznia rozwijać, a to z czym ma problemy ćwiczyć. Uważam, że w języku polskim najważniejsza jest umiejętność poprawnego wysławiania się oraz pisania. Zapraszam na lekcje, podczas których poznawanie języka polskiego stanie się ciekawe i przyjemne.

Dorota Vincůrková

Nie lubisz uczyć się na pamięć nudnych formułek i definicji? To dobrze, nie na tym polega nauka! Zapraszam na moje zajęcia, na których rozwijać będziemy Twoje logiczne i twórcze myślenie i zagłębimy się w toń wiedzy o literaturze oraz gramatyce języka polskiego.

Przemysław Grzesiński

Pracuję jako nauczyciel, dlatego wiem, jakie wymagania stawia przed Tobą system edukacji. Znam podstawę programową i podręczniki, z których korzystasz. Wiem, jak wygląda egzamin, do którego przystąpisz, kończąc szkołę. Rozumiem, jakie oczekiwania mają wobec Ciebie nauczyciele i egzaminatorzy, którzy oceniają Twoją pracę. Dlatego właśnie potrafię Cię przygotować niezależnie od tego, na jakim etapie się znajdujesz.  W myśleniu i działaniu bliżej mi do trenera personalnego, niż tradycyjnego belfra. Zajęcia mają być ciekawe i przynosić założone efekty. Zaczynamy?

Anna Badek

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, staram zapoznać się z jego potrzebami i odpowiedzieć na każde powstałe pytanie. Lubię w niestandardowy sposób wyjaśniać gramatykę. Dobieram ciekawe tematy, by jak najlepiej wyjaśnić zagadnienie. Każda lekcja jest inna i niekonwencjonalna, pełna ciekawostek.