Mateusz Szutko

Zajęcia ze mną to zdecydowanie przyjemnie spędzony czas.

Z Matematyką lubię się od dziecka. Bardzo lubiłem wtedy bawić się kalkulatorem, czy tworzyć proste gry strategiczne na papierze.
Mimo mojego szczęścia, którym było w miarę naturalne przyswajanie matematyki szkolnej, potrafię cierpliwie wyjaśniać nawet najbardziej przystępne pojęcia. Wbrew pozorom często to właśnie te najprostsze rzeczy czasami najtrudniej jest wyjaśnić. Oferuję wiedzę opartą na zrozumieniu i zdrowym rozsądku a nie tylko zapamiętywaniu reguł i typów zadań.

Marlena Danaj

Dzięki studiom na dwóch kierunkach inżynierskich bardzo dobrze znam zagadnienia matematyki, nawet na zaawansowanym poziomie oraz mam z tym przedmiotem stały kontakt. Posiadam umiejętności oraz materiały, dzięki którym nauka matematyki staje się przyjemna i łatwa, a moi uczniowie nie muszą martwić się o swoje wyniki w szkole. Odnoszą sukcesy zarówno w konkursach jak i na egzaminach.

Olga Szymczyk

Jestem osobą cierpliwą, komunikatywną i wyrozumiałą, potrafię tłumaczyć nawet trudny materiał wielokrotnie aż do zrozumienia przez ucznia. Poza tym cechuje mnie sumienność i uporządkowanie, więc moje lekcje i sposób omawiania będą ustrukturyzowane.