POGOTOWIE ZADANIOWE


Close

Misja

Naszą misją jest zapewnienie skutecznej oraz profesjonalnej edukacji – przy wykorzystaniu zdalnej formy nauczania, nasi kursanci posiadają możliwość łączenia się z nami w dogodnym dla siebie miejscu i czasie.

To dzięki temu modelowi współpracy, dajemy naszym klientom strefę komfortu, która w całkowicie bezstresowy sposób pozwala na przyswajanie wiedzy – za czym idą oczywiście wyniki!

Naszym celem jest:

  • Ułatwienie i ciągłe ulepszanie dostępu do nowoczesnych metod szkolnictwa.
  • Budowanie ZESPOŁU opartego na niezachwianych fundamentach zaufania, wsparcia i wzajemnej pomocy.
  • Stawianie na ludzi posiadających wewnętrzny ogień i żądze nowych doświadczeń, bez względu na ich wykształcenie i historie zawodową.
  • Dawanie szansy młodemu pokoleniu na rozwój i zdobywanie szeroko pojętego doświadczenia.
  • Szczególne uznawanie kreatywności oraz wychodzenia 
    z inicjatywą.
  • Otwartość na konstruktywną krytykę, która będzie paliwem napędowym, do wnoszenia platformy na nowy poziom.

Wizja

Będziemy firmą, która zrewolucjonizuje rynek pod względem korepetycji indywidualnych jak i dodatkowych zajęć grupowych. Nigdy nie spoczywamy na laurach – naszym codziennym wyzwaniem jest doskonalenie platformy pod względem jakości przekazywanej wiedzy.

Pomysłodawca projektu - Artur Rucki

Lubi współpracować z ludźmi mającymi odwagę zaprezentować swoje zdanie, otwarty na nowe pomysły. Pozwala na twórczą pracę zespołu jak i umożliwia zdobywanie doświadczenia osobom młodym. Słucha ludzi zaangażowanych i podchodzących do życia optymistycznie. Swoją pracą stwarza nowe możliwości rozwoju zespołu.

Menedżer projektu - Małgorzata Nowak

Z zawodu technik ekonomista. Obecnie studentka Turystyki i Rekreacji. Odpowiedzialna za rozwój platformy oraz nadzorowanie pracy zespołu. W wolnym czasie uwielbia śpiewać, czytać literaturę psychologiczną oraz podróżować.

Doradca prawny - Klaudia Janas

Magister prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na co dzień pracuje w kancelarii radcowskiej w Poznaniu. Dla zespołu wykonuje zadania związane z doradztwem prawnym. W życiu prywatnym jest miłośniczką literatury kryminalnej, zwierząt oraz wycieczek górskich i rowerowych.

Specjalista IT - Bartosz Nemś

Członek komitetu od wczesnych faz projektu. Główny specjalista informatyczny, zajmuje się pracą systemu i strony internetowej. Rozwiązuje również problemy techniczne i pomaga tworzyć platformę. Prywatnie jest fanem gier komputerowych, stołowych oraz terrarystyki.

Content Menedżer - Paweł Matuszak

Na co dzień jest Administratorem systemów informatycznych w Centrum Eksperckim Policji Wojskowych NATO oraz studentem walczącym o tytuł magistra.
Codziennie pomaga w kreowaniu nowych pomysłów i kierunków rozwoju platformy. W życiu prywatnym podróżuje po świecie, tworzy gry i ucieka w inne światy, prowadząc sesje fabularnych RPG.